Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria do klimatyzatorów przenośnych

Emultimax – zadbamy o Twoją klimatyzację

Zbliżające się lato każe pomyśleć o tym, jak będziesz się chłodził w wyjątkowo gorące dni. Dobrym rozwiązaniem będzie klimatyzacja, a jeszcze lepszym ta przenośna. Lekka, poręczna i o niewielkich rozmiarach pozwoli Ci schłodzić powietrze w każdym domowym oraz biurowym pomieszczeniu. Aby jednak zapewnić jej długą żywotność oraz efektywne działanie, musisz o nią dbać. W tym pomogą zgromadzone na Emultimax akcesoria do klimatyzatorów przenośnych. Z nimi sprawnie wyprowadzisz rurę wyrzutową i zwiększysz wydajność klimatyzatora.

Klimatyzatory przenośne – akcesoria kompatybilne z najlepszymi urządzeniami

Współpracując z najlepszymi producentami urządzeń chłodzących w Emultimax przygotowaliśmy szeroki wybór akcesoriów do klimatyzatorów przenośnych. Zadbaliśmy o to, abyś miał dostęp do tych najlepszych, pozwalających długo cieszyć się przenośną klimatyzacją. U nas kupisz części kompatybilne z różnymi typami urządzeń i starannie wyselekcjonowane akcesoriach. Potrzebujesz fachowej porady w ich doborze? Skorzystaj z opcji kontaktu ze specjalistami Emultimax.

Akcesoria, które pozwolą w pełni wykorzystać potencjał Twojego urządzenia

Chcesz wymienić rurę lub wąż w urządzeniu? W naszym sklepie znajdziesz te akcesoria w różnych wymiarach. Możesz wykorzystać je do doprowadzenia ciepłego powietrza na zewnątrz. Jeśli potrzebujesz innych akcesoriów montażowych u nas znajdziesz także adaptery, uszczelki okienne, zestawy do instalacji rury wyrzutowej i wiele innych.

Potrzebujesz nowych filtrów? Te akcesoria do klimatyzatorów przenośnych również znajdziesz w Emultimax. Przygotowaliśmy m.in. wysokiej jakości filtry HEPA, które pozwolą na szybkie i skuteczne usunięcie zanieczyszczeń z powietrza.

Klimatyzator przenośny przede wszystkim powinien zapewnić Ci wygodę – a czy ta jest możliwa bez sterowania urządzeniem z własnego fotela? My wiemy, że nie, dlatego nasz dział z akcesoriami do klimatyzatorów przenośnych zawiera panele zdalnego sterowania. Z ich pomocą wyregulujesz kierunek nadmuchu powietrza i jego temperaturę bez wstawania z kanapy.

pixel