Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Stoliki z kominkiem

W sklepie Emultimax przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowe stoliki kawowe z wbudowanym kominkiem z efektem płomienia. To modele wykonane przez projektantów producenta Warmtec. Oferujemy je w atrakcyjnych cenach oraz w różnych wariantach wykończenia. Ze względu na swoją jakość i wyjątkową estetykę, spełnią oczekiwania wymagających klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów w sklepie internetowym.

Efektownie wykonane meble

Stolik kawowy z kominkiem od Warmtec to przede wszystkim bardzo efektownie wykonany mebel. Ze względu na swoją estetykę doskonale sprawdzi się nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale również w biurach i prestiżowych hotelach. W mebel wbudowano dedykowaną kasetę kominkową Dimplex Cassete 250. To ona odpowiada za generowanie realistycznego i trójwymiarowego efektu płomienia, który nawiązuje do naturalnego ognia. Jednocześnie technologia ta jest bezpieczna w użytkowaniu, a kominek nie wymaga uzupełniania opału czy też regularnego czyszczenia.

Pasują do wielu aranżacji

Proponowane przez nas stoliki z wkładem kominkowym są bardzo uniwersalne. Dzięki swojej oryginalności i estetyce doskonale odnajdą się w różnych aranżacjach wnętrz. Szybko staną się w nich kluczowymi elementami, które połączą w sobie funkcjonalność oraz walory dekoracyjne. Odpoczynek przy stoliku z kominkiem będzie wyjątkowy. W sklepie Emultimax oferujemy modele w różnych wariantach wykończenia oraz w różnej kolorystyce. Dzięki temu bez trudu dobierzesz te parametry do swoich potrzeb oraz stylu wykończenia wnętrza.

Zapraszamy do zakupów

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą przygotowaną przez ekspertów Emultimax oraz do zakupu wysokiej jakości stolików z kominkiem, oraz innych mebli Warmtec z naszej oferty. Gwarantujemy ich wysoką jakość, estetykę oraz wytrzymałość. Wysyłkę realizujemy na terenie całej Polski. Meble te doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach mieszkalnych, biznesowych oraz w obiektach turystycznych. Zachęcamy do zakupów bezpośrednio w naszym sklepie internetowym.

pixel